Kabaret Limo na konferencji Internet 2k13

Święto branży - konferencja Internet 2k13 - składa się z dwóch części: konferencynej oraz wieczornej gali. Podczas drugiej części uczestników będzie rozśmieszał popularny kabaret Limo.

Kabaret Limo na konferencji Internet 2k13

Internet 2k13 to impreza dedykowana osobom, dla których internet to zarazem pasja oraz praca. Kolejne edycje konferencji są systematycznie odwiedzane przez dyrektorów marketingu i e-commerce, specjalistów mobile marketingu i social media, managerów portali czy przedstawicieli agencji interaktywnych oraz najpopularniejszych blogerów. Internet 2k13 to wspaniała okazja do nawiązywania nowych i zacieśniania już posiadanych relacji biznesowych.

Część konferencyjna to cztery potężne, multimedialne debaty: E-commerce, Mobile, Social Media, Reklama. Eksperci najważniejszych firm z branży będą spierać się na temat faktycznej skuteczności strategii marketingowych. Będzie kontrowersyjnie, emocjonująco, ale przede wszystkim - merytorycznie. Uroczysta Gala wieczorna z poczęstunkiem to punkt kulminacyjny imprezy i doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w sprzyjającej, nieformalnej atmosferze. Wybierzecie Człowieka oraz Firmę Roku Polskiego Internetu. Obejrzycie występy fenomenalnego Kabaretu Limo, a także akrobatów oraz jazzowego trio. Wykwintny poczęstunek. Zabawa do białego rana! Na część galową w cenie wejściówki możesz zabrać osobę towarzyszącą.

Konferencja internet2K13, szczegóły: www.internetstandard.pl/konferencja/internet2k13

Zagłosuj na nominowanych do tytułu Człowieka i Firmy Polskiego Internetu www.internetstandard.pl/konferencja/internet2k13/glosowanie