K2 w Holandii

K2 Internet utworzyła przedstawicielstwo w Holandii. Firma chce sprzedawać tym kanałem swój główny produkt - ekatalog i liczy na umieszczanie na rynku zachodnim przynajmniej jednego projektu miesięcznie.

K2 podpisała umowę z przedstawicielem w Holandii. Holenderski agent spółki (firma jednoosobowa) będzie próbnie sprzedawał e-katalogi – jeden z głównych produktów agencji. K2 zdecydowała się na ten krok, ponieważ e-katalogi cieszą się dużym powodzeniem na terenie Polski i są zamawiane przez przedstawicielstwa światowych koncernów dla ich pozostałych oddziałów na świecie.

K2 udostępni przedstawicielowi swoje know-how o produkcie oraz metodykę sprzedaży. Do dyspozycji będzie miał ulotki i stronę www przygotowywaną przez K2 w wersji angielskiej.

E-katalogi sa w ofercie firmy od dwóch lat. Obecnie K2 sprzedaje średnio 2-3 tego projekty związane z e-katalogami mięsięcznie. W ocenie spółki sprzedaż przynajmniej 1 projektu miesięcznie w Holandii pozwoli na utrzymanie i rozwinięcie działalności holenderskiego agenta.