K2 dla marki Nokia

Trwa wakacyjny konkurs Światovi, zorganizowany przez firmę Nokia. Konkurs przeznaczony jest dla osób, których pasją jest podróżowanie i odkrywanie ciekawych zakątków świata. Stronę konkursową przygotowała agencja K2 Internet.

Strona główna serwisu Światovi to oparta o technologię flash interaktywna mapa świata. Po założeniu profilu w konkursie i zamieszczeniu albumów podróżniczych na Nokia Ovi Share, Światovcy pojawiają się na mapie w postaci pulsujących, niebieskich kropek. Po kliknięciu na jedną z nich trafiamy na profil wybranego Światovca.

Mikrowitryna wspierana jest przez kampanię mailingową w Internecie. Celem kampanii jest zachęcenie pasjonatów podróży do wzięcia udziału w konkursie i zarejestrowania się na Ovi Share, dzięki któremu będąc nawet w najdalszym zakątku na ziemi można bezpośrednio dokumentować swoje wyprawy używając telefonu komórkowego.

K2 dla marki Nokia

Współpraca K2 z Nokia Poland trwa od 2001 roku. W tym czasie K2 zrealizowało dla Nokia wiele projektów internetowych m.in. wielokrotnie nagradzane projekty z serii Modna Nokia, mobilny serwis społecznościowy moblog.pl czy też 3 edycje popularnego konkursu realizowanego w ramach witryny studiogaraz.pl. W ramach współpracy dział K2 motion zrealizował również wiele projektów video.