Już za miesiąc konferencja Mobile Standard 2013: Przenośna rewolucja

Już za niewiele ponad miesiąc, w dniach 23-24 maja 2013, odbędzie się w Warszawie największa polska konferencja poświecona branży mobilnej - Mobile Standard 2013. Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku mobile bądź planujesz podjęcie działań marketingowych z wykorzystaniem platform mobilnych, jest to konferencja właśnie dla Ciebie.

Tematyka podejmowana w trakcie Mobile Standard 2013 będzie szeroko odnosiła się do kluczowych zagadnień, mających wpływ na obecną i przyszłą sytuację w branży. Zakres tematów obejmować będzie dziedziny takie jak badania marketingowe, wskazywane przez nie trendy i prognozy oraz analizę wynikających z nich danych, a także social media, portale oraz serwisy internetowe, operatorów działających na rynku czy też marketing aplikacji mobilnych, tak użytkowych jak i biznesowych.

Już za miesiąc konferencja Mobile Standard 2013: Przenośna rewolucja

Wśród tematów poruszonych na konferencji znajdą się między innymi:

Urządzenia elektroniczne z jakich korzysta nowoczesne gospodarstwo domowe: Z badania TNS Polska dowiesz się, jak istotną rolę w polskich domach spełniają nowoczesne narzędzia IT, oraz jak zinterpretować takie dane.

Jak Polacy korzystają z rozwiązań telekomunikacyjnych: Badania prowadzone przez firmę Gemius ukażą, z jakich funkcji urządzeń mobilnych korzystają nasi rodacy. Pozwolą zrozumieć, czego od nich oczekują.

Mobilny Youtube - technologia w parze z kreatywnością: Na podstawie case studies panelista Google pokaże, w jaki sposób skutecznie prowadzić i analizować kampanię marketingową z wykorzystaniem mobilnego wideo.

Facebook mobile app: Ponad 4 miliony Polaków spędza co najmniej 11 godzin miesięcznie na mobilnej aplikacji Facebooka. Dzięki temu panelowi dowiesz się, jak skutecznie wykorzystywać Facebooka do poszerzania zasięgu oraz osiągania celów marketingowych.

Marketing aplikacji a preferencje użytkowników: Przedstawione zostaną wyzwania masowego rynku aplikacji: marketing, sprzedaż, reklama. Trendy europejskie versus preferencje Polaków. Platformy dostawców rozwiązań, ich popularność.

oraz wiele innych.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 maja 2013 w Warszawie, w Centralnym Basenie Artystycznym, przy ul. Marii Konopnickiej 6.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziesz TUTAJ.