Joanna Parczyńska nowym Country Managerem Gemius Polska

Obejmie ona to stanowisko od 1 października 2012 r. Zmianie uległa także struktura organizacyjna Gemius Polska. Firmę podzielono na dwa działy: Sales Force oraz Client Service.

Joanna Parczyńska nowym Country Managerem Gemius Polska

Joanna Parczyńska

Zespołem Sales Force kieruje Rafał Sobiczewski. Za Client Service odpowiada Joanna Skierska. Współpracę z firmą zakończył Robert Hałacz, który do tej pory opiekował się działem sprzedaży.

Jak podaje spółka w oficjalnym komunikacie, "taki podział ma służyć maksymalnemu dostosowaniu sposobu pracy zespołu Gemius Polska do potrzeb i oczekiwań klientów i partnerów biznesowych". Głównym celem Sales Force jest pozyskiwanie nowych kontraktów i szukanie możliwości rozwoju biznesu. Natomiast dział Client Service zajmie się dbałością o najwyższą jakość codziennej obsługi obecnych klientów.

Nowa prezes Gemius Polska - Joanna Parczyńska - rozpoczynała karierę menedżerską w strukturach sprzedaży i wydawnictwa Gazety Wyborczej. Przez 15 lat była związana z Agorą, gdzie min. szefowała zespołom sprzedażowym, a w 2005 roku objęła stanowisko dyrektora pionu prasy bezpłatnej i wydawcy Metra. Wprowadziła także dziennik Metro na rynek ogólnopolski. W 2012 roku przeprowadziła zaś - dla Grupy Polskapresse - rebranding bezpłatnego tytułu wprowadzając na rynek gazetę Nasze Miasto.