JaroslawKaczynski.pl - cena wywoławcza 100 tys. zł

Kampania wyborcza w sieci coraz gorętsza. Domeniarz z Opola ma na sprzedaż domenę JaroslawKaczynski.pl. Treść zawarta na witrynie raczej nie zachwyci sztabu wyborczego J. Kaczyńskiego.

Na Allegro można znaleźć coraz ciekawsze aukcje. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że do nabycia są np. fani na Facebooka.

Jako że za pasem wybory prezydenckie, również na Allegro pojawiają się aukcje z tym wydarzeniem związane. Na sprzedaż wystawiona została domena JaroslawKaczynski.pl. Najwyższa jak na razie wylicytowana stawka wynosi 100 tys. zł.

Oferent, ukrywający się pod nickiem Grzegorz-Opole najwyraźniej liczy na kupca reprezentującego sztab wyborczy PiS. Świadczy o tym chociażby zapisane na stronie zdanie: "Jarosław Kaczyński skoro nie potrafi zadbać o własny wizerunek to jak zadba o Polskę?" oraz klip wideo w ostrych słowach krytykujący polityków. Raczej mało zachęcający widok dla potencjalnego wyborcy PiS.

Do zakończenia aukcji zostało 7 godzin.

Domeniarz ma na swoim koncie takie aukcje jak PKOleasing.pl czy INGleasing.pl.

JaroslawKaczynski.pl - cena wywoławcza 100 tys. zł

AKTUALIZACJA

Dziś odwiedziłem stronę JaroslawKaczynski.pl. Strona zmieniła się znacznie od dnia w którym została sprzedana za 100 tys. zł. Pojawił się nowy layout, dodano treści związane z polityką. Całość przypomina jednak bardziej chałupniczy projekt niż poważne przedsięwzięcie. Co więcej brak jest kontaktu do właściciela strony.

Na Allegro można obecnie nabyć inne domeny z kandydatem na prezydenta. Są to np. JaroslawKaczynski.biz.pl (15 zł), JarosławKaczyński.tel (100 zł) czy bronisławkomorowski.tel (100 zł).