Jarosław Stępniak w ARBOinteractive Polska

W czerwcu do zespołu ARBOinteractive Polska dołączył Jarosław Stępniak, który objął stanowisko Sales Directora.

Będzie on odpowiedzialny za dział sprzedaży bezpośredniej, a więc rozwój oferty skierowanej do klientów końcowych, intensyfikację obsługiwanych budżetów oraz nadzorowanie prac zespołu sprzedażowego.

Jarosław Stępniak pracował dotąd w firmie ClickAd, gdzie na stanowisku New Business Director współpracował m.in. z Bankiem Millennium, Bankiem Pocztowym czy Pekao Pionier PTE.

Do sprzedaży bezpośredniej sieci ARBOnetwork dołączyła także Katarzyna Kuziola. Jako Account Executive będzie ona odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów końcowych, budowanie pozytywnych relacji z nimi oraz planowanie i sprzedaż. Katarzyna Kuziola przeszła do ARBOnetwork z portalu Wirtualna Polska, gdzie także jako Account Executive zajmowała się New Businessem.

"Nie da się ukryć, że grupa ARBOinteractive jest jedną z nielicznych firm oferujących klientom tak kompleksowe usługi e-marketingowe bez konieczności korzystania z podwykonawców, co z punktu widzenia efektywności kosztowej działań marketingowych ma kolosalne znaczenie" - mówi Jarosław Stepniak, nowy Sales Director.