Jaki jest sposób na sukces w e-biznesie w krajach CEE?

W dniach 28-29 października odbędzie się druga międzynarodowa konferencja na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej "Internet CEE". Wciąż można dokonywać zgłoszenia uczestnictwa.

Na konferencji "Internet CEE" organizowanej przez firmę badawczą Gemius S.A. prelegenci z całej Europy dokonają przeglądu doświadczeń międzynarodowych graczy i lokalnych liderów, a także zaprezentują dane na temat poszczególnych rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

O recepcie na sukces w e-biznesie opowiedzą miedzy innymi Mike Hess z OMD, Cristian Pantazi z HotNews.ro i Fedor Virin z Mail.ru. Grono ekspertów poszerzą również Wim Vermeulen z Ogilvy, Saša Škorić z Oglasnik, Marcin Gaworski z 180 hb oraz Michaił Gourevitch z RBC.

Dwudniowy program konferencji został podzielony na cztery bloki tematyczne: "Społeczności w sieci", "Nowe formy reklamy w internecie", "Telewizja internetowa" oraz "Historie Sukcesu". Zaplanowany jest również panel dyskusyjny na temat rynku wyszukiwarek oraz wieczorna impreza towarzysząca będąca okazją do nieformalnej dyskusji.

Patronat nad konferencją objęło Interactive Advertising Bureau (IAB). Internet Standard jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Szczegółowy program konferencji, sylwetki prelegentów oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa znajduje się na stronie http://www.internetcee.pl.