Jak sprzedawać rozwiązania IT do biznesu?

  • (pw),

Marcin Renduda i Mikołaj Budzyński w 180 sekund o specyfice sprzedaży technologii...

Jak sprzedawać rozwiązania IT do biznesu?

Sprzedaż technologii IT dla przedsiębiorstw diametralnie się zmieniła. Kiedyś wystarczyła rozmowa “człowieka od technologii” ze swoim odpowiednikiem u Klienta. Dziś osoba sprzedająca rozwiązania IT musi umieć komunikować się z klientami wewnętrznymi IT managera oraz decydentami (finanse, zarząd). Czy sposoby sprzedaży stosowane przez oferentów technologii również się zmieniły? Czy osoby sprzedające rozwiązania IT wiedzą jak argumentować i przekonywać klientów wewnętrznych i decydentów?

Powyższe oznacza ogromną zmianę kompetencji sprzedawców i marketerów rozwiązań IT. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom przygotowaliśmy Warsztaty “Sprzedaż rozwiązań IT dla biznesu”. Naszym celem jest zwiększenie skuteczności działań sprzedażowych i marketingowych, które wprost przełożą się na rozwój biznesu.

Warsztaty “Sprzedaż Rozwiązań IT dla biznesu” to dwudniowe szkolenie połączone z grą strategiczną. Uczestnicy przejdą przez lejek sprzedażowy zaczynając od inwestowania w działania marketingowe, a na negocjacjach cenowych kończąc. Oczywiście uwzględniając interakcje z klientami wewnętrznymi IT managerów oraz decydentami!