Jak pisać teksty, które polubi Google - webinarium PC Worlda

Internet Standard zaprasza na webinarium organizowane przez PC World i K2 Search zatytułowane "Jak pisać teksty, które polubi Google?". Odbędzie się ono już 9 marca. Zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Jak pisać teksty, które polubi Google - webinarium PC Worlda

Pisząc artykuły przeznaczone na strony WWW można popełnić sporo błędów. Dlatego tak ważna jest wiedza na temat pozycjonowania stron w wyszukiwarkach internetowych. W zdobyciu niezbędnych informacji pomoże najnowsze webinarium PC Worlda organizowane we współpracy z firmą K2 Search. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które publikują swoje treści w internecie.

Wbrew powszechnej opinii pisanie tekstów, zgodnych z polityką Google, nie jest banalną czynnością. W rzeczywistości to bardzo złożony proces, na który składa się wiele rzeczy. W trakcie szkolenia omówione zostaną najważniejsze z nich.

Webinarium odbędzie się już 9 marca, a jego start zaplanowany jest na godzinę 10. Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 149 zł netto i jest to cena za dostęp. Oznacza to, że przed jednym monitorem może zasiąść więcej niż jedna osoba, a koszt webinarium pozostanie w dalszym ciągu taki sam. Wszelkich niezbędnych informacji można się dowiedzieć odwiedzając stronę Jak pisać teksty, które polubi Google.