Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Jak pisać teksty, które polubi Google - webinarium PC Worlda

Internet Standard zaprasza na webinarium organizowane przez PC World i K2 Search zatytułowane "Jak pisać teksty, które polubi Google?". Odbędzie się ono już 9 marca. Zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Jak pisać teksty, które polubi Google - webinarium PC Worlda

Pisząc artykuły przeznaczone na strony WWW można popełnić sporo błędów. Dlatego tak ważna jest wiedza na temat pozycjonowania stron w wyszukiwarkach internetowych. W zdobyciu niezbędnych informacji pomoże najnowsze webinarium PC Worlda organizowane we współpracy z firmą K2 Search. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które publikują swoje treści w internecie.

Wbrew powszechnej opinii pisanie tekstów, zgodnych z polityką Google, nie jest banalną czynnością. W rzeczywistości to bardzo złożony proces, na który składa się wiele rzeczy. W trakcie szkolenia omówione zostaną najważniejsze z nich.

Webinarium odbędzie się już 9 marca, a jego start zaplanowany jest na godzinę 10. Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 149 zł netto i jest to cena za dostęp. Oznacza to, że przed jednym monitorem może zasiąść więcej niż jedna osoba, a koszt webinarium pozostanie w dalszym ciągu taki sam. Wszelkich niezbędnych informacji można się dowiedzieć odwiedzając stronę Jak pisać teksty, które polubi Google.