Jak pisać aplikacje na Facebooka? Szkolenie PC Worlda

Facebook, największy serwis społecznościowy na świecie, pozwala użytkownikom na tworzenie własnych aplikacji. Dobrze zaprojektowane narzędzia wykorzystują efekt wirusowy i rekomendacje znajomych. Zobacz, jak powinny być skonstruowane, żeby były wyjątkowo skuteczne!

W trakcie szkolenia Tworzenie aplikacji na Facebooka dowiesz się nie tylko, czym właściwie są aplikacje na Facebooku i do czego można je wykorzystać. Specjaliści z firmy MintMedia, którzy poprowadzą webinarium, podzielą się swoją specjalistyczną wiedzą na temat technicznych aspektów programowania aplikacji "social-mediowych" (co to jest API, Open Graph, Java i inne) i doradzą, kiedy stosować określone technologie.

E-seminarium obejmie też takie kwestie jak tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne, łączenie aplikacji i fanpage’a ze stroną WWW oraz integracja Facebooka z innymi mediami społecznościowymi.

Dzięki naszemu szkoleniu zdobędziesz wiedzę, która pomoże zwiększyć zasięg facebookowego profilu twojej firmy i poszerzyć bazę klientów. Szkolenie - na żywo, w studiu wydawnictwa IDG - odbędzie się 11 lipca br. o godz. 12.45. Będziesz mógł je śledzić bezpośrednio na ekranie swojego komputera z dowolnego miejsca na świecie.

Zarejestruj się już dziś.