Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Jak Polacy łączą się z internetem?

Obecnie 38 proc. gospodarstw posiada dostęp do internetu - wynika z piątego już badania "D-Link Technology Trend", którego wykonawcą jest SMG/KRC. Jak pokazują wyniki - 15 proc. gospodarstw domowych z dostępem do internetu korzysta z sieci Wi-Fi.

Jak Polacy łączą się z internetem?
Polacy najczęściej łączą się z siecią za pomocą łącza ADSL (37 proc. gospodarstw), które to dostarczane jest przez operatorów telekomunikacyjnych.

Największy przyrost liczby internautów zanotowali operatorzy telewizji kablowych - z 22 proc. w 2007 roku do 25 proc. obecnie, natomiast trzecie miejsce pod względem popularności zajmują łącza dostarczane przez operatorów osiedlowych (15 proc. wszystkich łączy internetowych).

Operatorzy komórkowi dostarczają internet do ok. 5 proc. domów (wzrost o 2 proc. w stosunku do 2007 r.), spada natomiast popularność modemów (z 11 do 7 proc.).

W tym miejscu można znaleźć wyniki badania "D-Link Technology Trend" w całości.