Jacek Murawski w MCI

Były prezes Wirtualnej Polski dołączył do zespołu MCI. Jako Investment Partner odpowiedzialny będzie za nowe inwestycje oraz rozwój nowych funduszy w portfelu MCI.

Jacek Murawski został nowym Investment Partnerem Grupy MCI.

Ma wesprzeć Spółkę swoim doświadczeniem menadżerskim oraz wiedzą na temat nowych technologii i rynku telekomunikacyjnego, uzupełniając kompetencje obecnego Zespołu w zakresie rynku telekomunikacji i usług mobilnych.

Jacek Murawski w MCI
Jacek Murawski, przed objęciem pozycji Investment Partner w Grupie MCI był prezesem zarządu w spółce Wirtualna Polska S.A, a wcześniej członkiem zarządu i CFO PTK Centertel Sp. z o.o., gdzie odpowiadał również za finanse i strategię największego polskiego operatora komórkowego (Orange/PTK Centertel). Pełnił także funkcje: dyrektora finansowego Tchibo Sp. z o.o., głównego księgowego w Polkomtel SA, członka zarządu i kontrolera finansowego Polskich Książek Telefonicznych oraz dyrektora finansowego w Bantex SA. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Finanse i Rachunkowość) oraz WSB/HEC (EMBA).

W MCI Jacek Murawski będzie odpowiedzialny za nowe inwestycje (pozyskiwanie firm z sektorów Internetu, telekomunikacji, mediów i nowych technologii), a także rozwój nowych funduszy w portfelu MCI.

Źródło: MCI