Inwestor online

Internet Contact wraz z Investor Relations Partners proponują spółkom giełdowym outsourcing serwisu relacji inwestorskich.

Nowe narzędzie pozwala na współpracę z inwestorami dzięki aktualnym notowaniom, komunikatom giełdowym oraz informacjom z rynku. Rozwiązanie zostało już wdrożone w Mostostal-Export, Elektrobudowie, Muzie, Mieszku i LPP.

Informacje prezentowane w serwisie pozwalają ocenić spółkę oraz prześledzić jej zarówno bieżącą, jak i długookresową działalność. Inwestor może sprawdzać aktualne notowania spółki oraz analizować je na wykresach. Na bieżąco publikowane są najnowsze raporty, rekomendacje i informacje prasowe. W utrzymywaniu stałych więzi z akcjonariuszami pomaga również elektroniczny biuletyn informacyjny.

„Serwis relacji inwestorskich wdrażamy na podstawie gotowych rozwiązań aplikacyjnych. Z perspektywy klienta rozwiązanie funkcjonuje na zasadzie pełnego outsourcingu. Investor Relations Partners zapewnia spółce pełną obsługę merytoryczną w zakresie relacji inwestorskich, my zapewniamy wsparcie techniczne i hosting aplikacji” – powiedział Jan Karaszewski, wiceprezes Internet Contact.