Internetowe przedszkole Gazety.pl i Kinder Niespodzianki

Rodzice odprowadzać mogą teraz swe pociechy przed ekran komputerowego monitora tj. do internetowego przedszkola. Projekt działa w ramach serwisu eDziecko i jest kolejną marką wzbogacającą internetowe portfolio Agory.

Internetowe przedszkole to edukacyjno-rozrywkowy skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Sponsorem strony działającej w ramach serwisu edziecko.pl jest firma Ferrero, producent Kinder Niespodzianki.

Na ofertę internetowego przedszkola składają się m. in.: teksty bajek i wierszy do czytania i słuchania (np. "Lampa Alladyna" w wykonaniu Wojciecha Manna. "Jaś i Małgosia"), muzyczne pliki z piosenkami dla dzieci (np. zespołu Małe Wu Wu), a także inne materiały, których wydawcą jest dział projektów specjalnych Agory.

Najmłodsi mogą również rozwiązywać konkursy i quizy oraz grać w gry flashowe, a rodzice zapoznać się z poradami wychowawczywmi i propozycjami tras weekendowych wyjazdów.

Internetowe przedszkole Gazety.pl i Kinder Niespodzianki

Motywem przewodnim szaty graficznej Internetowego Przedszkola są postacie Animków znane z animowanej serii telewizyjnej

Serwisy adresowane do rodziców cieszą się wzrastającą popularnością, szczególnie wśród kobiet. Wg styczniowej analizy firmy badawczej Gemius we wrześniu 2008 witryny parentigowe odwiedził co ósmy (12%) internauta.