Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internetowe licytacje dla WOŚP: ceny rosną

Do końca wczorajszego dnia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy uzbierała za pomocą internetowych licytacji 200 tys. zł. Wśród najwyżej licytowanych przedmiotów znalazł się m.in. honorowy tytuł kasztelana zamku w Łęczycy.

Trzynasty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii.

"Spodziewamy się wielkiego tłoku na naszych łączach, podobnie ekipa Allegro, która już kilka dni temu odbyła ostatnią przygotowawczą odprawę" - można przeczytać na stronie głównej WOŚP.

Wśród najwyżej licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. honorowy tytuł kasztelana zamku w Łęczycy, koszulka Ronaldo z autografem oraz most w Ostródzie. Na aukcji znalazło się kilka tysięcy przedmiotów.

W ciągu dwunastu Finałów WOŚP zebrała ponad 53 mln 616 tys. dolarów. Każdy z finałów poświęcony jest innemu celowi, zawsze związanemu z chorymi dziećmi. Pierwszy raz WOŚP zagrała 3 stycznia 1993 roku. Zbierano wtedy pieniądze na pomoc dzieciom z chorobami serca.