Internetowe finanse

Kredyt na zakup mieszkania bądź samochodu i pomoc w wyborze karty płatniczej to kilka spośród nowych usług oferowanych przez portal finansowy elfin.pl.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Deutsche Bank 24 portal finansowy elfin umożliwia zapoznanie się z zasadami i zamówienie kredytu mieszkaniowego w tym banku. Kredyty mogą być nominowane zarówno w złotówkach, jak i euro, dolarach czy frankach szwajcarskich. Dla użytkowników elfina przygotowano promocję w postaci prowizji od kredytów walutowych, wynosząca 1%, zamiast 2%.

Poza kredytowaniem zakupu mieszkania można też za pośrednictwem portalu znaleźć fundusze na zakup samochodu. PTF i AutoInternet są nowymi partnerami finansowymi elfina, na którego stronach są prezentowane szczegóły oferty Kredyt 2000 na samochód. Istnieje możliwość rozpoczęcia procedury sfinansowania zakupu czterech kolek.

Ponadto we współpracy z portalem gazeta.pl, elfin uruchomił narzędzie pomocne przy wyborze karty płatniczej. Na podstawie odpowiedzi na pytania program dobiera rodzaj karty, daje wskazówki i prezentuje karty z bazy, spełniające kryteria wyboru. Elfin.pl przystąpił do sieci płatności internetowych WellPay, zarządzanej przez BillBird SA. Posiadacze wirtualnych portmonetek lub korzystający z usługi Moje Rachunki BillBird mogą więc dokonywać płatności za usługi i produkty oferowane na stronach elfina. Na początek można zapłacić w ten sposób za polisy ubezpieczeniowe.