Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet pomocny w biznesie

Jak wynika z danych ogłoszonych przez brytyjski departament handlu i przemysłu, już połowa firm w Wielkiej Brytanii zamawia usługi i towary za pośrednictwem Sieci.

Oznacza to, że w ciągu minionego roku, liczba firm korzystających w ten sposób z Intenetu wzrosła o 52%. Na dzień dzisiejszy, już 91% brytyjskich firm posiada dostęp do Internetu, zaś 80% ma własną stronę WWW.

Swoje zobowiązania finansowe reguluje za pośrednictwem Internetu 20% brytyjskich firm; oznacza to 20-proc. wzrost w porównaniu z rokiem minionym.

Badania wykazały także, że brytyjscy menedżerowie zdają sobie sprawę z korzyści jakie może przynieść e-biznes. 87% firm, które wdrożyły rozwiązania e-biznesowe, zgodnie potwierdza, że miało to wpływ na obniżenie kosztów i wzrost efektywności.