Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet od Gadu-Gadu?

Firma SMS Express, operator popularnego komunikatora Gadu-Gadu prawdopobnie zamierza rozpocząć świadczenie usług dostępu do Internetu. Przedstawiciele firmy jak na razie ani nie zaprzeczyli, ani nie potwierdzili tej informacji.

W ciągu ostatnich dni użytkownicy komunikatora zostali poproszeni o wzięcie udziału w sondażu internetowym, który wydaje się "przygotowywaniem gruntu" pod wprowadzenie nowej usługi. Internautów pytano m.in. o to, czy byliby skłonni skorzystać z oferowanej przez SMS Express usługi dostępu do Sieci za pośrednictwem protokołu dial-up.

Z tego, jak sformułowane były pytania, wynika, że cena takiego dostępu byłaby identyczna, jak oferta TP S.A., a korzystanie z usługi byłoby formą wsparcia firmy (korzystanie z komunikatora GG jest nieodpłatne).

O plany uruchomienia działalności "dostępowej" zapytaliśmy Krzysztofa Szalwę z SMS Express - ten jednak na razie uchylił się od odpowiedzi. Więcej informacji o planach firmy spodziewamy się uzyskać w najbliższym czasie.