Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet dla biznesu

Łącze o przepustowości 10Gb/s, topologia MESH, własne rozwiązania teleinformatyczne. Operator SEEV - odrębny unit biznesowy Internet Union S.A. - zmienia wizerunek i wprowadza zupełnie nową ofertę usług.

Nowa strona internetowa i logotyp to najbardziej widoczne zmiany w SEEV, ale nie jedyne. Marka silnie stawia na segmentację usług mających odpowiadać realnym potrzebom klientów, co podkreśla zarówno w identyfikacji wizualnej, jak i w ofercie.

Telekomunikacja dla biznesu 

SEEV jest dostawcą internetu oraz zintegrowanych rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm. Wszystkie usługi realizuje w oparciu o własne rozwiązania technologiczne i teleinformatyczne. W ofercie klienci mają do wyboru usługi internetowe dla małych, średnich i dużych firm, sektora publicznego oraz dla operatorów. - Każde z zaproponowanych rozwiązań ma zapewnić bezproblemową pracę w firmie i odpowiadać na potrzeby konkretnego biznesu - mówi Bogusz Kręciproch-Radomański, sales director SEEV. Wychodzimy z założenia, że dobór optymalnej technologii w każdym przedsiębiorstwie jest możliwy wyłącznie na podstawie gruntownej analizy skali działania, wielkości firmy i przy uwzględnieniu sektora w którym działa. Dzięki temu nasi klienci korzystają z najlepszych możliwych rozwiązań.

Technologia w praktyce 

SEEV wykorzystuje dwie różne technologie transmisji danych: internet światłowodowy oraz radiolinię. Sieć światłowodowa umożliwia dostarczenie przepustowości rzędu 10Gb/s z możliwością nieograniczonej rozbudowy. Dzięki zastosowaniu symetrycznego połączenia na stałym poziome prędkość wysyłania i pobierania danych jest taka sama. Dodatkowo topologia MESH łącząca punkty dostępowe z kilkoma niezależnymi węzłami sprawia, że firma podłączona jest do wielu źródeł wymiany danych - w razie awarii sieć automatycznie przekierowuje trasę połączenia - To bezpieczne i niezawodne łącze - dodaje Bogusz Kręciproch-Radomański. Zastosowanie systemu zwielokrotnienia i redundancji, poprawiają parametry transferu danych i są w stanie przejąć pracę całej sieci bez zauważalnej zmiany wydajności. Do tego nasza sieć jest stale monitorowana. W przypadku poważnej awarii, firma ma natychmiastowy dostęp do łącza zapasowego - radiolinii. To również rozwiązanie dla klientów oczekujących niezawodności i dużych przepływności w warunkach trudnodostępnych.

Nową identyfikację wizualną i tekstową przygotowała dla SEEV firma Wills Integrated. Odpowiadała ona również za projekt i wykonanie strony internetowej www.seev.pl oraz opracowanie strategii komunikacji marki na rynku.