Internet: co nowego wymyślą dostawcy?

Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej otworzył III Forum na Rzecz Usług Szerokopasmowych. Tegoroczna edycja konferencji Computerworld odbywa się pod hasłem Przyszłość broadbandu w Polsce. Specjaliści będą dyskutować o najnowszych usługach dostępowych, Web 2.0 czy przenikaniu się świata internetu i telewizji. Konferencja jest transmitowana na żywo w internecie.

Internet: co nowego wymyślą dostawcy?
Pierwszego dnia forum zgromadzeni będą rozmawiać o zintegrowanych usługach świadczonych w oparciu o dostęp szerokopasmowy, telewizji przyszłości, radiu którego ramówkę każdy słuchacz może dowolnie komponować oraz o zaletach dostępu radiowego, a także superszybkiej technologii dostępowej VDSL.

Dowiemy się jak wygląda przyszłość sieci z lokalnej, polskiej perspektywy i zdaniem zagranicznych specjalistów. Swoje wizje rozwoju rynku szerokopasmowego przedstawią Maciej Witucki, prezes TP, Maciej Kozłowski, Dyrektor NASK oraz Michelangelo Barbera, Senior Executive Accenture.

Pełny program konferencji dostępny jest na witrynie III Forum na Rzecz Usług Szerokopasmowych. Relacje z konferencji będziemy publikować na bieżąco w naszej sekcji poświęconej broadbandowi.

Zachęcamy również do oglądania prowadzonej na żywo WIDEORELACJI z konferencji.

III Forum na Rzecz Usług Szerokopasmowych odbywa sie w dniach 21 - 22 listopada.