Internet bez abonamentu

Od 20 listopada można skorzystać z oferowanego przez Techmex modemu GPRS wraz z usługą pakietowej transmisji danych w systemie bezabonamentowym Simplus.

Techmex S.A. wraz z operatorem sieci Plus GSM wprowadził ofertę rozwiązań mobilnych w oparciu o instalowane zarówno w komputerach przenośnych jak i w komputerach kieszonkowych typu MDA i PDA.

Użytkownik korzystający z usługi GPRS nie musi podpisywać z operatorem sieci 24 miesięcznej umowy. Zaletami ma być: brak stałego miesięcznego abonamentu, brak zobowiązań ze strony klienta, możliwość natychmiastowej rezygnacji z usług, kontrola kosztów, brak rachunków i billingów, natychmiastowa aktywacja, pełna anonimowość klienta.

Koszt przesłania 100 KB w systemie Simplus to 0,50 zł netto (0,61 zł brutto).

Mobilni użytkownicy notebooków chcący korzystać z takiej usługi muszą dysponować modemem GPRS. Klienci, którzy nie posiadają modemu GPRS mogą znaleźć w sieci partnerów Techmex promocyjną ofertę zakupu modemu GPRS wraz z aktywacją Simplus w cenie 1049 zł netto. Ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona.

Zestaw posiada modem GPRS z zainstalowaną aktywną kartą Simplus, gotową do natychmiastowego użytku. Karta Simplus znajdująca się w zestawie ma kredyt w wysokości 30 zł brutto na połączenia GPRS i połączenia głosowe. Po wyczerpaniu kredytu, kartę Simplus należy doładować, podobnie jak w przypadku zwykłych telefonów komórkowych na kartę.

Istnieje także możliwość zastąpienia karty aktywacyjnej Simplus promocyjną aktywacją w sieci Plus GSM i podpisaniem umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus GSM.

Informacje dodatkowe:

http://www.techmex.com.pl