Internet Standard oraz Gemius zapraszają na bezpłatne webinarium "Megapanel"

Zapraszamy na webinarium organizowane przez redakcję Internet Standard we współpracy z Gemius Polska. Jest ono poświęcone badaniu Megapanel PBI/Gemius.

Internet Standard oraz Gemius zapraszają na bezpłatne webinarium "Megapanel"

Szkolenie "Megapanel" organizowane razem z Gemius Polska jest całkowicie bezpłatne. Odbędzie się w dniach 8-9 lutego 2012 roku. Poprowadzą je dwaj eksperci z firmy Gemius Polska: Robert Hałacz oraz Rafał Sobiczewski.

Wyniki badania Megapanel PBI/Gemius to najpełniejsze źródło wiedzy o polskim internecie. Osoby posiadające dostęp do wyników mogą przeglądać dane o kilku tysiącach witryn i kilkudziesięciu aplikacjach internetowych dostępnych na naszym rynku, a także śledzić zmieniające się z miesiąca na miesiąc zachowania i preferencje polskich internautów.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się wszystkich szczegółów związanych z badaniem Megapanel PBI/Gemius. Szkolenie będzie wyjaśniać między innymi jaki jest cel, jaka jest jego metodologia oraz jak pobrać dane zawarte w badaniu Megapanel PBI/Gemius. To szkolenie jest obowiązkową pozycją dla osób zajmujących się e-marketingiem i planowaniem kampanii reklamowych w internecie.

Więcej informacji znajduje się na stronie webinarium.