Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet Standard oraz Gemius zapraszają na bezpłatne webinarium "Megapanel"

Zapraszamy na webinarium organizowane przez redakcję Internet Standard we współpracy z Gemius Polska. Jest ono poświęcone badaniu Megapanel PBI/Gemius.

Internet Standard oraz Gemius zapraszają na bezpłatne webinarium "Megapanel"

Szkolenie "Megapanel" organizowane razem z Gemius Polska jest całkowicie bezpłatne. Odbędzie się w dniach 8-9 lutego 2012 roku. Poprowadzą je dwaj eksperci z firmy Gemius Polska: Robert Hałacz oraz Rafał Sobiczewski.

Wyniki badania Megapanel PBI/Gemius to najpełniejsze źródło wiedzy o polskim internecie. Osoby posiadające dostęp do wyników mogą przeglądać dane o kilku tysiącach witryn i kilkudziesięciu aplikacjach internetowych dostępnych na naszym rynku, a także śledzić zmieniające się z miesiąca na miesiąc zachowania i preferencje polskich internautów.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się wszystkich szczegółów związanych z badaniem Megapanel PBI/Gemius. Szkolenie będzie wyjaśniać między innymi jaki jest cel, jaka jest jego metodologia oraz jak pobrać dane zawarte w badaniu Megapanel PBI/Gemius. To szkolenie jest obowiązkową pozycją dla osób zajmujących się e-marketingiem i planowaniem kampanii reklamowych w internecie.

Więcej informacji znajduje się na stronie webinarium.