Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet 2k7 - największa konferencja branży internetowej w Polsce

Przygotowywana przez Internet Standard i Gazeta.pl doroczna konferencja branży internetowej w Polsce "Internet 2k7" odbędzie się 3 i 4 kwietnia br. w Warszawie. W programie pojawi się m.in. podsumowanie roku na krajowym e-rynku oraz omówienie najważniejszych trendów i zachodzących w branży zmian. Na konferencji wystąpią m.in. Tomasz Jażdżyński, prezes Bakier.pl, Marek Kapturkiewicz - wiceprezes Onet.pl, Maciej Oppeln-Bronikowski - dyrektor operacyjny Allegro.pl, Tomasz Józefacki - dyrektor pionu Internet Agora S.A., Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management S.A., Marcin Pery, wiceprezes Gemius S.A.

Na konferencji "Internet 2k7" zostaną omówione najważniejsze trendy i zmiany w internecie, przyszłość reklamy online, Web 2.0, ruchy giełdowe polskich e-spółek, usługi mobilne i wiele innych.

Konferencja kierowana jest do osób związanych z branżą internetową i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w sieci.

Na konferencji zostanie zaprezentowane m.in. podsumowanie roku w internecie w wynikach badania Megapanel PBI/Gemius.

Na "Internet 2k7" będzie można posłuchać ekspertów branży internetowej. Swoje wystąpienia zapowiedzieli:

Marek Kapturkiewicz - wiceprezes Onet.pl

Maciej Oppeln-Bronikowski - dyrektor operacyjny Allegro.pl

Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management S.A.

Marcin Pery, wiceprezes Gemius S.A.

Tomasz Jażdżyński - prezes zarządu Bankier.pl

Jarosław Sobolewski - dyrektor generalny IAB Polska

Krzysztof Golonka - dyrektor zarządzający CR Media Consulting

Michał Celiński - internet research manager CR Media Consulting

Artur Banach, prezes NetSprint.pl Sp. z o. o.

i wielu innych

Konferencja będzie trwała dwa dni - 3 i 4 kwietnia 2007 r. Wystąpienia będą podzielone na kilka bloków tematycznych: giełda i inwestycje, e-rynek, e-reklama, web 2.0, wyszukiwanie i mobile, badania internetu.

Dodatkową częścią konferencji będzie pokaz ciekawych, młodych przedsięwzięć internetowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie opisów swoich działań w sieci na adres: mlodetalenty @ idg.com.pl

Podczas "Internet 2k7" wręczone zostaną również nagrody Człowieka Roku i Firmy Roku w polskim internecie.

Konferencja "Internet 2k7" to także rozmowy w kuluarach, mniej oficjalne spotkania z ekspertami, szansa na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Organizatorami konferencji są Internet Standard i Gazeta.pl. Patronat branżowy objęło IAB Polska i Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. Patronami medialnymi zostali Mediarun.pl, Computerworld, CMO i Gazeta.pl.

Więcej informacji:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/internet2k7/