Internet 2k7 - największa konferencja branży internetowej w Polsce

Przygotowywana przez Internet Standard i Gazeta.pl doroczna konferencja branży internetowej w Polsce "Internet 2k7" odbędzie się 3 i 4 kwietnia br. w Warszawie. W programie pojawi się m.in. podsumowanie roku na krajowym e-rynku oraz omówienie najważniejszych trendów i zachodzących w branży zmian. Na konferencji wystąpią m.in. Tomasz Jażdżyński, prezes Bakier.pl, Marek Kapturkiewicz - wiceprezes Onet.pl, Maciej Oppeln-Bronikowski - dyrektor operacyjny Allegro.pl, Tomasz Józefacki - dyrektor pionu Internet Agora S.A., Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management S.A., Marcin Pery, wiceprezes Gemius S.A.

Na konferencji "Internet 2k7" zostaną omówione najważniejsze trendy i zmiany w internecie, przyszłość reklamy online, Web 2.0, ruchy giełdowe polskich e-spółek, usługi mobilne i wiele innych.

Konferencja kierowana jest do osób związanych z branżą internetową i wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w sieci.

Na konferencji zostanie zaprezentowane m.in. podsumowanie roku w internecie w wynikach badania Megapanel PBI/Gemius.

Na "Internet 2k7" będzie można posłuchać ekspertów branży internetowej. Swoje wystąpienia zapowiedzieli:

Marek Kapturkiewicz - wiceprezes Onet.pl

Maciej Oppeln-Bronikowski - dyrektor operacyjny Allegro.pl

Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Management S.A.

Marcin Pery, wiceprezes Gemius S.A.

Tomasz Jażdżyński - prezes zarządu Bankier.pl

Jarosław Sobolewski - dyrektor generalny IAB Polska

Krzysztof Golonka - dyrektor zarządzający CR Media Consulting

Michał Celiński - internet research manager CR Media Consulting

Artur Banach, prezes NetSprint.pl Sp. z o. o.

i wielu innych

Konferencja będzie trwała dwa dni - 3 i 4 kwietnia 2007 r. Wystąpienia będą podzielone na kilka bloków tematycznych: giełda i inwestycje, e-rynek, e-reklama, web 2.0, wyszukiwanie i mobile, badania internetu.

Dodatkową częścią konferencji będzie pokaz ciekawych, młodych przedsięwzięć internetowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie opisów swoich działań w sieci na adres: mlodetalenty @ idg.com.pl

Podczas "Internet 2k7" wręczone zostaną również nagrody Człowieka Roku i Firmy Roku w polskim internecie.

Konferencja "Internet 2k7" to także rozmowy w kuluarach, mniej oficjalne spotkania z ekspertami, szansa na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Organizatorami konferencji są Internet Standard i Gazeta.pl. Patronat branżowy objęło IAB Polska i Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. Patronami medialnymi zostali Mediarun.pl, Computerworld, CMO i Gazeta.pl.

Więcej informacji:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/internet2k7/