Internet 2k14 - święto polskiej branży interaktywnej

Social media, e-commerce i marketing internetowy - to tylko kilka zagadnień, które zostaną omówione na nadchodzącej konferencji Internet 2k14. Podczas gali towarzyszącej wydarzeniu zostaną ogłoszone wyniki konkursu Człowiek i Firma Roku oraz Gwiazda Internetu.

Internet 2k14 to coroczna konferencja omawiająca trendy i kierunki rozwoju branży interaktywnej. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli uczestniczyć w sesjach poświęconych między innymi marketingowi w sektorze biznesowym, mediom społecznościowym oraz handlowi w internecie.

Wraz z konferencją odbędzie się bankiet w klubie Capitol, gdzie ogłoszone zostają wyniki konkursu Człowiek i Firma Roku oraz Gwiazda Internetu. Człowieka i Firmę wybiera kapituła nagrody, w której zasiada między innymi Maciej Kossowski, członek zarządu Grupy Onet oraz Małgorzata Siwiec-Polikowska z Comarch. Gwiazdę internetu wybiorą internauci w głosowaniu.

Więcej informacji na stronie konferencji. Dla tych, którzy zarejestrują się do końca kwietnia przewidziana jest atrakcyjna zniżka

Internet 2k14 - święto polskiej branży interaktywnej