Internauci wolą surfowanie po sieci od seksu

O zgrozo. Jak wynika z sondażu PBI, internauci w wolnym czasie najchętniej wybierają surfowanie po sieci (90 proc.). Seks wskazała nieco ponad jedna czwarta ankietowanych.

PBI zapytało, co internauci robili wczoraj w wolnym czasie. Z odpowiedzi wynika, że badani chętnie pozostają w domu, preferując spokojne spędzanie czasu. Poza surfowaniem w sieci, najchętniej oglądają telewizję. Wykonywanie tej czynności poprzedniego dnia zadeklarowało ponad trzy czwarte badanych. Ponad połowa w chwilach relaksu czyta gazety, czasopisma lub książki.

PBI zapytało także, jak internauci najchętniej spędziliby dwie godziny wolnego czasu. Więc na co? Na internet (1/3). Co siódmy spędziłby ten czas z rodziną, a co dziesiąty na uciechach cielesnych.

Internauci wolą surfowanie po sieci od seksu

Nie wiadomo, czy internauci są od sieci uzależnieni, ale 2/3 dostęp jest bardzo ważny.

Najczęstszą z czynności wykonywanych w sieci wciąż pozostaje email. Ankietowani szukają w sieci przede wszystkim różnego rodzaju informacji, np. na ulubionych witrynach, czytając newsy oraz korzystając z wyszukiwarek. Ankietowani chętnie korzystają także z multimediów.