Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internauci nie chcą YouTube Channels 2.0

Użytkownicy YouTube wystosowali do Google petycję o utrzymanie obecnej szaty graficznej podstrony YouTube Channels 2.0 z kanałami filmowymi. Internautom bardzo nie podobają się zmiany, które proponuje firma.

YouTube zamierza wkrótce dokonać zmiany szaty graficznej strony z kanałami filmowymi. Nowa wersja ma posiadać więcej możliwości społecznościowych, zmienione rozwiązania nawigacyjne oraz dodatkowy moduł do personalizacji kanałów. Projekt został zaprezentowany przez YouTube na poniższym filmie:

Powyższy projekt bardzo nie spodobał się użytkownikom serwisu, którzy zamieścili na stronie z materiałem informacyjnym "YouTube Channels 2.0" ponad 14 tysięcy negatywnych komentarzy na jego temat. Większość zainteresowanych domaga się od Google by firma dała im wybór jeśli chodzi o wygląd strony.

Google odpowiedziało, że bacznie przygląda się komentarzom i bierze pod uwagę wszystkie konstruktywne uwagi krytyków. Firma jednocześnie dodała, że nie wycofa się z projektu ponieważ według niej przyniesie on wielką korzyść tysiącom innych użytkowników.