Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internauci na świecie: spadek w czerwcu

W czerwcu br. liczba użytkowników Internetu w 13 krajach, badanych przez Nielsen//NetRatings spadła o ponad 3,5 mln osób. Największy spadek zanotowały Stany Zjednoczone.

Informacje podajemy za serwisem Clickz.com. Czerwiec okazał się być miesiącem spadków w liczbie użytkowników internetu na całym świecie. W dziewięciu badanych państwach (na trzynaście, które są objęte pomiarem Nielsen//NetRatings) zanotowano zmniejszenie się populacji internautów.

Największy spadek zanotowały Stany Zjednoczone. W czerwcu w porównaniu z majem było aż o 3,6 mln użytkowników mniej. Ponad 172,5 tys. internautów straciły Niemcy, w Szwajcarii było o ponad 100 tys. mniej osób korzystających z sieci. Z kolei w Australii ubyło 131 tys. użytkowników.

Internauci na świecie: spadek w czerwcu

Internauci na świecie w czerwcu

Największy wzrost w minionym miesiącu zanotowała Japonia - o 583 tys. użytkowników. Przyrostem poszczycić się może również Wielka Brytania, Brazylia i Francja.

Ogółem w trzynastu badanych krajach było 300 mln internautów - o 3,5 mln mniej niż w maju.

Comiesięczny pomiar wykonuje Nielsen//NetRatings.