Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Interia wciąż ze stratą

Wyniki finansowe Interii w drugim półroczu br. nie będą lepsze od tych z pierwszego półrocza. Spółka utrzyma stratę 2,99 mln zł z pierwszych sześciu miesięcy br. – wynika z zapewnień Tomasza Jażdżyńskiego, prezesa Interii.

Prezes Interii poinformował, że wynik na poziomie netto w drugim półroczu będzie podobny do tego z pierwszego półrocza. W następnym roku firma liczy na osiągnięcie pełnej samowystarczalności, czyli dodatniej wartości wskaźnika EBIDTA. W 2005 roku Interia planuje osiągnąć rentowność.

Spółka zakłada, że usługi dostępu do Internetu typu dial up, które wczoraj uruchomiła po podpisaniu umowy z firmą Energis, wygenerują 20% całościowych przychodów.

W przyszłości większe zyski mają pochodzić z oferowania pakietów internetowych, które firma zamierza wprowadzić jeszcze w tym roku.