Interia.pl startuje z telewizją informacyjną

Interia uruchomiła serwis agregujący treści multimedialne dostępne w portalu - Interia TV.. Użytkownicy oglądać mogą materiały własne dziennikarzy portalu, agencji informacyjnej Reuters, AFP, telewizji TV Biznes, Polsatu, Canal+ oraz materiały produkowane na zlecenie o tematyce motoryzacyjnej, kulturalnej i rozrywkowej. Nowe przedsięwzięcie bazuje na treściach o charakterze informacyjnym.

Interia TV w odróżnieniu od wcześniejszego "rozrywkowego" projektu TV.Interia.pl (który ma nową nazwę Live.Interia.pl), bazuje na materiale wideo dostępnym na żądanie, nie jest telewizją graną na żywo.

- Stawiamy na materiały i pomysły spełniające oczekiwania internautów, a jednocześnie we wszystkim staramy się wykraczać poza powszechnie przyjęte schematy - mówi Zygmunt Moszkowicz, zastępca redaktora naczelnego Interia.pl $-Internet oznacza wolność wyboru i taka właśnie powinna być telewizja internetowa. Nasza platforma pozwala widzowi zdecydować, co jest dla niego interesujące, dzięki czemu staje się on bardziej świadomym odbiorcą. - dodaje. Interia TV będzie oferować m.in. więcej własnych materiałów produkowanych we współpracy z RMF-FM.

Interia.pl startuje z telewizją informacyjną

Na potrzeby obydwu telewizji uruchomione zostaną dwa nowe studia: kolejne w Krakowie i nowe w Warszawie.

http://www.interia.tv