Interia otwiera sklep z częściami samochodowymi

Blisko 2 mln części i akcesorii samochodowych dostępnych jest w sklepie internetowym uruchomionym przez Interię we współpracy z firmą iParts.

Pod adresemhttp://czesci.interia.pl dostępny jest nowy e-commercowy projekt Interii, uruchomiony wspólnie z firmą iParts. W sklepie dostępnych jest blisko 2 mln części i akcesoriów samochodowych, co zdaniem przedstawicieli portalu czyni go "największą w Polsce, internetową platformę sprzedaży części samochodowych", gdzie " ceny są niższe nawet o 40% w stosunku do oferty sklepów tradycyjnych".

Serwis czesci.interia.pl zintegrowany jest z międzynarodowym, zaawansowanym systemem katalogowania części - TecDoc Webservice. System ten - stanowiąc największą, aktualizowaną codziennie bazę auto części na świecie - zapewnia niezawodną identyfikację produktów.

Części wyszukiwać można za pośrednictwem wyszukiwarki (i numeru części) bądź też korzystając z konfiguratora pojazdu wybierając konkretną markę, model i typ samochodu. Dostępny jest także katalog poszukiwanych akcesoriów.

Z myślą o zadowoleniu klientów uruchomiono także Biuro Obsługi Klienta, którego konsultanci - przez infolinię oraz e-mail - pomagają w doborze części i obsłudze zamówień. Dodatkową cechą sklepu, która przyciągnąć ma do niego internautów, są szybkie dostawy - towar trafia do klienta lub do wybranego przez niego warsztatu w 24 godziny od złożenia zamówienia. Przy zamówieniu powyżej 400 zł (z wykluczeniem elementów karoserii) dostawa jest bezpłatna.

Źródło: Interia