Interia kusi prezentami

Na internautów, którzy poprawnie odpowiedzą na najwięcej pytań oraz zgromadzą na swym koncie największą liczbę punktów czeka "Lawina prezentów". Świąteczny konkurs Interii trwa do 27 grudnia 2009 r.

Dział e-commerce Interii przygotował świąteczny konkurs "Lawina prezentów", w którym użytkownicy mają szansę wygrać sprzęt komputerowy i fotograficzny oraz telefony i inne gadżety.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie i gromadzić punkty, odpowiadając na pytania, które dotyczą głównie asortymenu wybranych sklepów internetowych - partnerów konkursu. Poszczególne pytania pojawiają się na stronie konkursu trzykrotnie w ciągu dnia (o godzinie 10:00, 14:00 i 17:00). Odpowiedzi udzielić można poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie lub wysyłając SMS (1 zł + VAT). Dodatkowe punkty zgromadzić można dokonując zakupów we wskazanych sklepach internetowych oraz polecając konkurs znajomym. Prezenty rozdawane są w edycjach tygodniowych oraz miesięcznych.

Każdy gracz, po zalogowaniu się na swoim koncie w serwisie, może na bieżąco sprawdzać ilość zdobytych przez siebie punktów oraz swoją pozycję w rankingu. Na stronie głównej konkursu znajduje się też ogólny ranking graczy.

Konkurs trwa do 27 grudnia 2009 r.