Interaktywna zmieniła nazwę na Fotka.pl

Interaktywna sp. z o.o., do której należą m.in. serwisy Fotka.pl, Emuzyka.pl, Fotka.fm, Fotka.tv oraz Limetka.pl, zmieniła nazwę na Fotka.pl sp. z o.o. chcąc w ten sposób wzmocnić identyfikację z największym z zarządzanych przez firmę serwisów.

"Chcemy uporządkować przekaz marketingowy oraz podkreślić podstawową sferę naszej działalności związaną z szeroko pojętą rozrywką i społecznościami" - mówi Farida Saffarini, dyrektor marketingu spółki Fotka.pl - "Projekty o tej tematyce skoncentrujemy wokół naszego największego serwisu, czyli Fotka.pl."

W toku są działania mające na celu integrację wybranych funkcjonalności serwisów należących do spółki oraz ujednolicenie akcji promocyjnych, marketingowych i sprzedażowych.

Interaktywna zmieniła nazwę na Fotka.pl

Na ukończeniu są prace nad integracją serwisu Emuzyka.pl (wzbogaconego niedawno o funkcje społecznościowe i nowy layout) z Fotka.pl. Pierwszym efektem tej strategii jest połączenie dwóch projektów muzycznych spółki pod marką Emuzyka - dotychczasowe radio Fotka.FM stało się integralną częścią serwisu Emuzyka.pl.

Czytaj też:

Swistak.pl i Emuzyka.pl w sieci Ad-vice

Dodaj oczko i będzie Fotka.pl

Właściciel Fotka.pl kupił serwis muzyczny