InteliWISE dla Comcast

Amerykańska telewizja kablowa Comcas wykorzysta rozwiązania InteliWISE.

Notowana na rynku NewConnect spółka informatyczna InteliWISE podpisała umowę o uruchomieniu projektu pilotażowego technologii InteliWISE dla największego operatora kablowego w USA - Comcast Corporation.

Rozwiązanie Wirtualnych Doradców InteliWISE będzie wykorzystywane do wsparcia sprzedaży usług Comcast w kluczowych sieciach handlowych w USA. Jest to jedna z nowych inicjatyw koncernu z Filadelfii, w której wykorzystany będzie zestaw innowacyjnych technologii, optymalizujących transakcje internetowe, dostęp do

istotnych informacji o produktach oraz obsługę klienta. Czas realizacji projektu InteliWISE to 3 miesiące, a inżynierowie będą częściowo pracować w siedzibie Comcast Corporation.

Comcast, z przychodami o wartości ponad 100 miliardów złotych oraz 24 milionami abonentów, jest największym operatorem telewizji kablowej w USA.

Comcast, jak wiele czołowych firm z listy Fortune 500 w USA, zwiększa wysiłki nakierowane na wykorzystanie internetu do samoobsługi milionów klientów. Rosnąca ilość codziennych kontaktów z abonentami i pedantyczna dbałość o jakość obsługi zmuszają do testowania nowych technologi internetowych. Poprzeczka w doborze partnerów jest równie wysoka, jak wysoka jest ich siedziba - 58 pięter i 297 metrów. Realizowanie projektu dla Comcastu jest dla InteliWISE znaczącym wyróżnieniem"- powiedział Marcin Strzałkowski, Prezes Zarządu InteliWISE S.A.