Infobot przejęty przez GG Network

Twórcy popularnego bota informacyjnego o nazwie Infobot dołączyli do spółki GG Network. Pod skrzydłami nowego pracodawcy będą tworzyli nowe funkcje zapewniające szybki dostęp do użytecznych informacji za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu.

Infobot to popularny bot informacyjny, dzięki któremu za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu można szybko uzyskać dostęp do użytecznych informacji, takich jak hasła z Wikipedii, kursy walut, wyniki losowań Lotto, prognoza pogody czy też do słowników językowych. Wystarczy dodać do listy kontaktów stosowny numer i przesłać polecenia w treści wiadomości.

Prezentowane rozwiązanie okazało się atrakcyjne dla blisko 1,5 miliona osób. Fakt ten został doceniony również przez firmę GG Network. Twórcy Infobota poinformowali dzisiaj, że dołączyli do producenta Gadu-Gadu i pod skrzydłami nowego pracodawcy będą tworzyli nowe funkcje dostępne za pośrednictwem najpopularniejszego polskiego komunikatora. Warto dodać, że z Infobota mogą korzystać także użytkownicy Mobilnego Gadu-Gadu, jak i WebGadu.

Szczegółowe informacje na temat Infobota i oferowanych przez niego funkcji są dostępne na oficjalnej stronie tego projektu.