InfoPraca.pl: poblogujmy o pracy

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o rynku pracy, a wstydzisz się zapytać, przeczytasz u nas - głosi hasło zapraszające do odwiedzenia nowego blogu działającego przy serwisie infoPraca.pl

Blogi rządzą się nieco innymi prawami, niż te odnoszące się do oficjalnych wydań gazet i serwisów internetowych. InfoPraca.pl wykorzystując tę specyfikę pozyskiwać chce użytkowników zainteresowanych treściami związanymi z pracą jeszcze za pomocą dodatkowego kanału - blogu http://weblog.infopraca.pl.

Jakich maili nigdy nie powinieneś wysyłać ze służbowej skrzynki pocztowej? W jaki sposób za pomocą zadań matematycznych Google szukało nowych pracowników? Po czym poznać objawy urlopowego poczucia winy? Czy w służbie bożej można zrobić karierę? To niektóre z tematów, o których przeczytać można na nowym blogu serwisu infoPraca.pl. A dodatkowo informacje o targach pracy, wyniki badań i raportów oraz wykaz najpopularniejszych zawodów. A także blog pracodawców, na którym będą mogli dyskutować m. in. o prawie pracy, najnowszych trendach oraz skutecznych sposobach usprawniania procesu rekrutacji.

Przygotowując blog, staraliśmy się stworzyć wygodne ramy do komentowania informacji, a jednocześnie dostarczyć jak najwięcej wiedzy o rynku pracy, różnych formach podejmowania działalności zarobkowej, czy sposobach negocjowania wynagrodzenia - mówi Beata Szilf-Nitka, Country Manager serwisu infoPraca.pl.

Serwis infoPraca.pl w majowym Megapanelu PBI/Gemius zajął trzecią lokatę z liczbą ponad 69 tys. unikalnych użytkowników i zasięgiem 4,67%. Liderami w kategorii "Praca" są: Pracuj.pl (ponad 1,32 mln unikalnych użytkowników) oraz Gazeta.pl Praca (ponad 1,31 mln unikalnych użytkowników). Ciekawe jak nowa oferta blogu infoPraca.pl odzwierciedli się w lipcowych wynikach Megapanelu.