Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

ING Bank Śląski: tani, mobilny Internet dla klientów banku

ING Bank Śląski we współpracy z operatorem sieci Play oferuje klientom tani, mobilny dostęp do Internetu. W ramach programu lojalnościowego mogą oni nabyć zestaw prepaid składający się z modemu USB i karty SIM, która umożliwia przesłanie w ciągu roku 60 GB danych. Standardowo tego typu karta jest oferowana z limitem 1 GB ważnym przez 14 dni.

ING Bank Śląski przygotował dla swoich klientów ofertę w zakresie taniego, mobilnego dostępu do Internetu. Dzięki współpracy z operatorem sieci Play w ramach programu lojalnościowego bankujesz-kupujesz sprzedawany jest zestaw prepaid składający się z modemu USB Huawei E220 i karty SIM. Umożliwia ona przesłanie 60 GB danych w ciągu roku. W przypadku wyczerpania limitu użytkownicy mogą doładować kartę na zasadach obowiązujących w ramach usługi Play Online na kartę. Warto podkreślić, iż tego typu karta jest standardowo oferowana z limitem 1 GB ważnym przez 14 dni. Zestaw wyceniono na 299 zł i 299 punktów zebranych w programie lojalnościowym. Prędkość transmisji w przypadku pobierania danych może osiągać wartość do 1 Mb/s, natomiast wysyłanie danych odbywa się z prędkością do 384 kb/s.

ING Bank Śląski: tani, mobilny Internet dla klientów banku

W zestawie dostarczany jest modem USB Huawei E220

Dodatkowe informacje o promocji są dostępne na stronie programu lojalnościowego bankujesz-kupujesz. Mapę zasięgu usługi Play Online na kartę można natomiast znaleźć na stronie operatora sieci Play.