Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

III Kongres Dyrektorów e-Commerce odbędzie się 20-22 kwietnia

Kraków gościć będzie trzeci z kolei Kongres Dyrektorów e-Commerce. W programie znajdzie się ponad 15 godzin prelekcji.

Kongres organizowany jest od trzech lat z myślą o najważniejszych osobach odpowiedzialnych za e-commerce i retail w Polsce i Europie Środkowej. To wydarzenie szczególnie dedykowane właścicielom, dyrektorom i managerom e-commerce oraz sieci retail. Podczas kongresu głos zabiorą prelegenci z Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii i Francji, m.in. Norbert Németh (dyrektor eSklepów HU/PL Tchibo), Mariusz Nowak (Tesco) oraz Jan Namedyński (Avon).

III Kongres Dyrektorów e-Commerce odbędzie się 20-22 kwietnia

Omawiane podczas wydarzenia tematy to m.in. "Transformacja i rozwój kanałów sprzedaży dystrybutora w okresie rewolucji cyfrowej", "Zmiany modelu biznesowego dzięki e-commerce i wykorzystanie content marketingu na przykładzie Avon w Polsce", "Aplikacja na smartfony, jako przedłużenie Customer Care" oraz "Jak zamodelować i rozumieć potrzeby klienta podczas jego wędrówki". Możliwość rezerwacji swojego miejsca podczas kongresu znajduje się na jego oficjalnej stronie.