II Zjazd Forum IDG - relacja "na gorąco"!!!

Dokładnie dwie godziny temu rozpoczął się drugi zjazd Forum IDG.pl. Nasze spotkanie zainaugurowane zostało ciekawą dyskusją na temat rozwoju światowej wirusologii oraz prezentacją nowego layoutu i nowego silnika forum.

 II Zjazd Forum IDG -  relacja "na gorąco"!!!

Nowe Forum

Na samym początku zjazdu zaprezentowaliśmy użytkownikom i ekspertom nowe, lepsze forum i już za moment wybieramy się na solidny posiłek do jednej z pobliskich restauracji. Dzień zapowiada się ciekawie, szykuje się grill, bilard, dyskusje do białego rana oraz szampańska zabawa.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych, jeszcze "ciepłych" zdjęć z naszego spotkania.


Krótki film z II zlotu Forum IDG.pl
Aktualizacja: 30 sierpnia 2005 15:42

Dodaliśmy dwa nowe filmy z dyskusji, jaka miała miejsce w siedzibie naszej firmy, podczas sobotniego Zlotu. Kolejne relacje wideo już wkrótce.

Aktualizacja: 29 sierpnia 2005 18:50

Możecie już obejrzeć krótki film, przedstawiający nasz zlot.

Aktualizacja: 29 sierpnia 2005 13:02

No i po zjeździe. Wszystko co dobre niestety szybko się kończy, trzeba przyznać, że zabawa była świetna. Po części "oficjalnej", która odbyła się w siedzibie IDG Poland S.A., wszyscy tłumnie przenieśliśmy się do "Country Baru u Teda", w podwarszawskim Sulejówku. Tam bawiliśmy prawie do godziny 19, forumowicze wzięli udział w megateście wiedzy o świecie IT, zjedliśmy pyszny posiłek i rozpoczęliśmy konsumpcję napojów (nie tylko wyskokowych). Czas płynął szybko wśród gier i zabaw, furorę zrobił kolarski strój Intela, wygrany i noszony z dumą przez jednego z forumowiczów (więcej w relacji wideo - juz wkrótce). Około 20 dotarliśmy do "Baryłki", pubu na warszawskiej starówce, na zupełnie już nieoficjalną dyskusję przy piwie i naprawdę rewelacyjnym chlebie ze smalcem. Niektórzy z nas musieli się już niestety zbierać do domów, wielu jednak skorzystało z oferty "noclegowej", przedstawionej przez administratora forum, bywalcom znanego jako "smolki".

I ja tam byłem, miód i wino piłem, a kogo zabrakło niechaj żałuje. Do zobaczenia za rok!

P.S. Zaktualizowaliśmy galerię o nowe zdjęcia, już niedługo relacja wideo!!!