IDG.pl w twoim telefonie komórkowym

Wyjeżdżasz na wakacje? Jesteś w podróży służbowej? Nie masz dostępu do komputera? Żaden problem. W tym tygodniu uruchomiliśmy nową wersję IDG.pl, odchudzoną specjalnie na potrzeby miłośników urządzeń mobilnych. Od dzisiaj masz dostęp do najnowszych informacji z branży, z każdego miejsca i o każdej porze.

W serwisie Mobi.IDG.pl znajdziecie najnowsze informacje dotyczące szeroko pojętej branży IT: od oprogramowania i sprzętu, poprzez biznes, na Internecie i rozrywce kończąc - wszystkie skategoryzowane w podobny sposób, jak dzieje się to na portalu-matce, IDG.pl. W porównaniu do portalu pojawiła się również nowa kategoria - mobile, skupiająca w sobie wszystkie informacje przydatne miłośnikom telefonów komórkowych, smartfonów, PDA czy systemów nawigacji satelitarnej. Mimo tej drobnej zmiany w kategoryzacji, Mobi.IDG.pl zawiera dokładnie te same informacje, które ukazują się w serwisie IDG.pl.

Mobi.IDG.pl prawidłowo działa w każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową obsługują standard XHTML. W praktyce oznacza to prawie każde względnie nowe urządzenie, takie jak telefon komórkowy, smartfon czy PDA wyprodukowane w przeciągu ostatnich dwóch lat.

IDG.pl w twoim telefonie komórkowym

mobi.IDG.pl

Oczywiście, serwis Mobi.IDG.pl jest darmowy. Aby z niego korzystać trzeba jedynie wykupić usługę transmisji danych u swojego operatora telefonii komórkowej.

Zobacz: Mobi.idg.pl