Hypermedia rozbudowuje dział kreatywny o kompetencje ATL

Agencja Hypermedia (ISOBAR Polska), uruchomiła specjalny zespół kreatywny, dedykowany do działań ATL zintegrowanych w ramach komunikacji marketingowej. Zespołem będzie zarządzała Agata Kusińska, co-managing director.

Hypermedia, agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej, proces rozbudowy kompetencji ATL rozpoczęła już w styczniu 2008 roku, zatrudniając na stanowisko co-managing directora Agatę Kusińską, specjalistkę z 13 letnim doświadczeniem w budowaniu strategii marek w agecjach ATL-owych m.in. w Red8, AdFabrikaFCB oraz Lowe GGK. - "Naszym celem jest budowa strategii komunikacji, której osią będzie internet, medium integrujące w przyszłości wszystkie kanały komunikacji - mówi Agata Kusińska, co managing director. - "Poszerzanie zakresu kompetencji o ATL rozumiemy więc w naszym przypadku jako rozbudowę kompetencji w kierunku: konsultingu w zakresie strategii komunikacji dla marek, budowy idei kreatywnych nośnych we wszystkich kanałach, nie tylko w internecie. Naszą główną właściwością zawsze będzie internet, ale już dzisiaj myśląc o naszym działaniu w kontekście komunikacji zintegrowanej, będziemy rozwijać komunikat interaktywny do innych kanałów, wykraczających poza internet."

W skład zespołu wchodzi Artur Marcinkowski i Marcin Wojtulewicz, osoby z bogatym doświadczeniem z dużych agencji ATL-owych. Obaj objęli stanowiska creative direktor-ów w Hypermedia.