Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Hulu czwartą największą stroną video w USA

Hulu w lutym bieżącego roku zyskało 10 mln widzów. Obecnie jest czwartym największym kanałem video w Ameryce.

Serwis video Hulu.com wskoczył o dwa miejsca w górę w rankingu VideoMetrix i jest jedną z największych witryn video w USA - wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez comScore. Hulu zanotował 42 proc. wzrost wizyt w porównaniu do stycznia 2009 r. Witrynę Hulu - w zeszłym miesiącu - odwiedziło 34,7 mln osób wobec 24,5 mln wizyt w styczniu.

Internauci obejrzeli 332,5 milionów plików video, co stanowi 33 proc. wzrost w porównaniu do stycznia, w którym oglądano 250,5 mln plików.

Hulu w ciągu jednego miesiąca wyprzedził Microsoft Sites i Viacom Digital, które zajęły 5 i 6 miejsce. Microsoft Sites miała w lutym 28, 490 mln unikalnych wizyt, natomiast Viacom Digital zanotowała 22,051 mln wizyt. Z badania wnika również, że Hulu dogania YouTube, który zajmuje trzecią pozycję z 41,679 mln widzów - z oglądalnością 353,5 mln plików. Na drugim miejscu znalazł się Fox Interactive (MySpace) z 462,6 mln oglądanych pików video. Największą stroną video w USA - wg comScore - jest Google Sites z 99,395 mln widzów.

Hulu zyskuje coraz większą publikę. Odkąd comScore rozpoczęła swoje badania (maj 2008 r.) liczba internautów odwiedzających Hulu wzrosła o 410 proc., a liczba oglądanych plików wzrosła o 277 proc.

Źródło: techcrunch.com