Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Hotele.pl i LocumNet.pl chcą na giełdę

NETMEDIA SA specjalizująca się w szeroko pojętym e-commerce planuje wejść na Giełdę Papierów Wartościowych jeszcze w tym rok. Pozyskane fundusze mają zostać przeznaczone na rozwój projektów wewnętrznych oraz konsolidację polskiego rynku e-commerce. 2006 rok sprzyja debiutom internetowych spółek.

NETMEDIA S.A. działa w kilku sektorach rynku e-commerce. Obsługuje rynek nieruchomości w zakresie informatyki i prezentacji internetowej. Spółka umożliwia również rezerwację miejsc hotelowych online dzięki serwisowi Hotele.pl oraz świadczy usługi turystyczne oraz pośrednictwo kredytowe.

- Obecność na GPW z pewnością przełoży się na większą popularność portali należących do NETMEDIA S.A. i świadomość takich marek jak Hotele.pl czy LocumNet.pl - powiedział Michał Pszczoła, wiceprezes NETMEDIA S.A.

Wortal Hotele.pl umożliwia rezerwacje w hotelach w Polsce i na świecie. LocumNet.pl to serwis nieruchomości prezentujący oferty na wyłączność z systemów MLS z całej Polski. MLS, który spółka rozpoczęła wdrażać w całej Polsce w 2002 roku, to system rekomendowany i akceptowany przez Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w całej Polsce.

W USA i krajach Europy Zachodniej niemal 100% biur nieruchomości korzysta z systemów MLS.

Spółka NETMEDIA SA powstała w 2006 roku z przekształcenia AWP Multimedia Sp. z o.o.

Oferującym akcje NETMEDIA S.A. jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.