Hosting dla klientów Plusa we współpracy z home.pl

Usługi Hostingowe to nowa oferta dla użytkowników Plusa, umożliwiająca wykupienie i utrzymanie własnej domeny .pl oraz tworzenie stron internetowych i posiadanie własnego sklepu internetowego. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów sieci, w szczególności zaś do klientów rynku biznesowego SOHO (małe, domowe przedsiębiorstwa) oraz MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Usługa stworzona jest we współpracy z firmą home.pl.

W ramach oferty hostingowej klient będzie mógł skorzystać z dwóch usług: "Twoja strona www" oraz "Twój sklep internetowy".

"Twoja strona www" pozwoli użytkownikom, dzięki stronie we własnej domenie .pl, zaistnieć w Internecie oraz zapewni im nieograniczoną komunikację mailową w ramach zarejestrowanej domeny. Udostępniony w usłudze kreator www jest narzędziem do samodzielnego projektowania i budowania serwisów internetowych, bez znajomości języka HTML.

Dane techniczne usługi: pojemność konta 10 GB, roczny pakiet transferu 6000 GB, konto na serwerze FTP, obsługa PHP4/5, Perl, Python, nielimitowana poczta e-mail, kreator stron WWW. Opłata aktywacyjna za usługę "Twoja strona www" wynosi 10 zł netto, tyle samo wynosi miesięczny abonament.

"Twój sklep internetowy" to rozwiązanie dla osób startujących w e-commerce. Daje możliwość samodzielnego tworzenia w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego o rozbudowanych funkcjach. Stworzenie sklepu jest możliwe dzięki kreatorowi z duża liczbą gotowych szablonów. Kreator pozwala nawet osobom bez doświadczenia i wiedzy informatycznej szybko założyć sklep w internecie.

Funkcjonalność sklepu pozwala m.in. na fakturowanie, definiowanie własnych form dostawy, rozbudowany system promocji, obsługę wielu systemów płatności oraz portali aukcyjnych. W ramach usługi, klient dodatkowo otrzymuje możliwość rejestracji własnej domeny .pl oraz roczny certyfikat SSL.

Opłata aktywacyjna za usługę "Twój sklep internetowy" wynosi 10 zł netto, natomiast abonament miesięczny za korzystanie z usługi to 49 zł netto. Tylko teraz, wyłącznie w ofercie Plusa, pełna funkcjonalność sklepu internetowego dostępna jest w modelu Try&Buy, w którym przez pierwsze trzy miesiące klient zwolniony jest ze wszystkich opłat.

Opłaty za obie usługi pobierane będą w formie SMSa płatnego przy odbiorze, wysyłanego przez serwis cyklicznie, co 30 dni. Usługi nie wymagają podpisania kontraktu.