HomeToGo i eholiday.pl łączą siły

Rynek wynajmu kwater online ulega dynamicznym zmianom. Od dzisiaj użytkownicy eholiday.pl znajdą tam ogromną bazę miejsc zakwaterowania zgromadzonych przez globalny serwis. To dobra wiadomość dla polskiego rynku usług turystycznych.

HomeToGo wspólnie z partnerami stawia czoła nowym, technologicznym i marketingowym wyzwaniom. Poszukiwanie zakwaterowania na wyjazd odbywa się obecnie prawie wyłącznie przez internet, a przejrzystość oferty i łatwość dokonywania rezerwacji ma dla użytkowników kluczowe znaczenie, przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. eholiday jest dla Polaków zaufanym partnerem z wieloletnim doświadczeniem na rynku, a HomeToGo jako metawyszukiwarka i międzynarodowy, efektywny kanał marketingowy chętnie wspomoże markę w strategicznym rozwoju.

HomeToGo i eholiday.pl łączą siły

Współpraca z HomeToGo wpisuje się w strategię rozwoju systemu rezerwacyjnego w serwisie eholiday.pl. Już w tej chwili w rezerwacji online udostępnia on ponad 2 tysiące obiektów z terenu Polski, w których użytkownicy mają możliwość sprawdzenia dostępności i natychmiastowej rezerwacji pokoju. Współpraca z HomeToGo zapewni także dostęp do użytkowników z rynku niemieckiego i brytyjskiego. Będzie to korzystne zarówno dla współpracujących z eholiday.pl obiektów, jak i dla użytkowników, którzy pozyskają szerszą ofertę noclegu w Polsce.