Home.pl oferuje tysiące domen 80% taniej niż w NASK

Od 7 września home.pl oferuje rejestrację 8 tys. domen po bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta "8000 domen 80% taniej!" wprowadzona została jako element kampanii promocyjnej z okazji ósmych urodzin home.pl i trwa do wyczerpania puli 8 tys. rezerwowanych domen.

Koszt rejestracji i rocznego utrzymania domen w ofercie promocyjnej jest 80% niższy niż w przypadku zakupu analogicznych usług w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej. Za domenę krajową .pl w promocji zapłacimy netto 40 zł, za funkcjonalną np. .com.pl 30 zł, zaś za regionalną 10 zł.

Promocja trwa do wyczerpania puli 8 tys. rezerwowanych domen i jest dostępna zarówno dla obecnych jak i nowych klientów home.pl.

- To wyjątkowa okazja do rejestracji domen w najlepszych cenach na rynku. Nową ofertą chcemy nagrodzić naszych klientów oraz zachęcić firmy, które dotychczas nie korzystały z naszych usług hostingowych - mówi Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl.

W ósmym roku działalności home.pl wartość sprzedaży usług internetowych home.pl w 2005 r. przekroczy 14 mln zł.

Akcja promocyjna wspomagana będzie kampanią reklamową w najpopularniejszych magazynach komputerowych oraz mediach internetowych.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty promocyjnej "8000 domen 80% taniej!" znajdują się pod tym adresem.