Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Home.pl oferuje tysiące domen 80% taniej niż w NASK

Od 7 września home.pl oferuje rejestrację 8 tys. domen po bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta "8000 domen 80% taniej!" wprowadzona została jako element kampanii promocyjnej z okazji ósmych urodzin home.pl i trwa do wyczerpania puli 8 tys. rezerwowanych domen.

Koszt rejestracji i rocznego utrzymania domen w ofercie promocyjnej jest 80% niższy niż w przypadku zakupu analogicznych usług w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej. Za domenę krajową .pl w promocji zapłacimy netto 40 zł, za funkcjonalną np. .com.pl 30 zł, zaś za regionalną 10 zł.

Promocja trwa do wyczerpania puli 8 tys. rezerwowanych domen i jest dostępna zarówno dla obecnych jak i nowych klientów home.pl.

- To wyjątkowa okazja do rejestracji domen w najlepszych cenach na rynku. Nową ofertą chcemy nagrodzić naszych klientów oraz zachęcić firmy, które dotychczas nie korzystały z naszych usług hostingowych - mówi Piotr Kapcio, dyrektor marketingu home.pl.

W ósmym roku działalności home.pl wartość sprzedaży usług internetowych home.pl w 2005 r. przekroczy 14 mln zł.

Akcja promocyjna wspomagana będzie kampanią reklamową w najpopularniejszych magazynach komputerowych oraz mediach internetowych.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty promocyjnej "8000 domen 80% taniej!" znajdują się pod tym adresem.