Home.pl: gigabajtowe konta bez limitu wielkości pojedynczej przesyłki

Wygląda na to, że konto o pojemności 1 GB stanie się wkrótce standardem. Kolejna firma powiększyła do tej pojemności oferowane skrzynki pocztowe. Home.pl udostępnia odpłatnie 1 GB konta poczty elektronicznej i serwerów wirtualnych.

Od wczoraj użytkownicy kont poczty elektronicznej (Personal Email) oraz serwerów wirtualnych (Business Server) mają do dyspozycji 1GB powierzchnię dyskową. Pięciokrotne zwiększenie pojemności obu typu usług nie spowodowało zmiany cen a nowe parametry dotyczą zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów home.pl.

Home.pl nie wprowadziło limitu wielkości pojedynczej wiadomości. W praktyce oznacza to możliwość wysyłania i odbierania pojedynczych wiadomości nawet o pojemności 1GB.

"Powiększenie parametrów usług to nasza odpowiedź na ogromny wzrost popularności multimediów w internecie" - zaznaczył Stefan Jurczyk, dyrektor techniczny home.pl

Zwiększeniu uległy także powierzchnie dyskowe usług dla najbardziej wymagających użytkowników. Konto poczty elektronicznej (Personal Email PRO) oraz serwer wirtualny (Business Server PRO) mają już 2GB pojemności. Również w tym przypadku wielkość pojedynczych wiadomości pozostaje nielimitowana.

Więcej informacji:

http://www.home.pl