Hoga sprawdzi przepustki

Hoga.pl będzie jedną z firm obsługujących od strony informatycznej wrześniowe XII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. Portal usługowy jest odpowiedzialny za system elektronicznej rejestracji gości.

Portal usługowy wdroży system rejestracji oraz identyfikacji gości XII Forum Ekonomicznego „Europa po integracji - pokonać problemy, sprostać wyzwaniom”, które odbędzie się w Krynicy-Zdroju w dniach 5-7 września 2002r.

Umowa podpisana z organizatorem Forum - Instytutem Studiów Wschodnich – przewiduje, że Hoga zapewni obsługę informatyczną rejestracji gości, produkcję kart zbliżeniowych, dostawę czytników kart oraz szkolenie personelu obsługującego rejestrację uczestników spotkania.

Zobacz również:

Każdy gość FORUM otrzyma imienną kartę, która będzie przepustką upoważniającą do udziału w sesjach plenarnych, panelach dyskusyjnych, bankietach. Organizatorzy imprezy będą mieli pełną kontrolę dostępu do sal obrad, a dzięki danym spływającym z poszczególnych czytników, otrzymają informację na temat frekwencji na poszczególnych imprezach, a także możliwość lokalizacji pojedynczych gości.

System rejestracji oraz identyfikacji zostanie oparty na bazie danych Sybase i sprzęcie Motorola.