Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Gry reklamowe w ofercie Redefine

Nobagames to nazwa nowej usługi w ofercie Redefine związanej z produkcją i promocją gier internetowych na rzecz klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Na czele projektu stanął Jacek Jankowski od lat związany z rynkiem gier internetowych w Polsce.

Spółka Redefine rozwija swoje kompetencje związane z grami reklamowymi i uruchamia nobagames (http://www.nobagames.com ) - usługi związane z wykorzystaniem rozrywki w marketingu on-line. Wśród innych projektów Spółki z obszaru gier on-line warto wymienić: poszkole.pl oraz gamerstation.pl.

Zadania nobagames, nowego działu w strukturze Spółki skupiać się mają na dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest zmonetyzowanie sekcji rozrywkowych w ramach witryn zrzeszonych w grupie Redefine, w tym serwisu społecznościowego dla dzieci i młodzieży www.poszkole.pl.

Drugim obszarem jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie advergamingu, w tym produkcja gier, ich promocja oraz usługi pokrewne. Wśród pierwszych klientów nobagames są poza klientami wewnętrznymi Redefine (ipla, poszkole.pl) także Castrol i BP.

Gry reklamowe w ofercie Redefine
Mając zaplecze w postaci serwisów rozrywkowych oraz ciekawych treści multimedialnych możemy zaproponować klientom nie tylko produkcję gry, ale także pakiet usług związanych z jej promocją i dystrybucją. To nas wyróżnia wśród konkurencji - mówi Jacek Janowski, Kierownik Działu Gier Internetowych w Redefine oraz brand manager marki nobagames. Wierzymy, że to przekona do nas wielu klientów, którzy mieli dotychczas wątpliwości co do wykorzystania advergames jako nośnika reklamowego. Jest to ważne szczególnie dziś, w czasach gdy efektywność działań marketingowych zyskuje na znaczeniu.

Źródło: Redefine