Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Grupy w Naszej Klasie

Grupy tematyczne to kolejna funkcjonalność wzbogacająca najpopularniejszy w Polsce serwis społecznościowy. Beta testy trwać będą kilka tygodni.

NK.pl kontynuuje rozwój serwisu w kierunku platformy komunikacji i "miejsca spotkań". Grupy zainteresowań, które będzie mógł tworzyć każdy internauta, a w przyszłości także firmy to kolejny etap zmian.

Grupy to projekt, który umożliwić ma użytkownikom zrzeszanie się w kręgach zainteresowań. Internauci od początku istnienia portalu wykorzystywali do tego celu takie narzędzia jak fikcyjne profile czy szkoły w tzw. "Nibylandii". Mamy nadzieję, że z czasem Grupy w naturalny sposób zaspokoją te potrzeby użytkowników, które nie w pełni wypełniały uboższe funkcjonalnie konta fikcyjne - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.pl.

Grupy mają się też stać narzędziem zwiększania swej obecności w social media przez firmy. Wg zapowiedzi, wkrótce pojawią się dodatkowe narzędzia dedykowane potrzebom przedsiębiorców w tym obszarze.

Obecnie trwają beta testy, do których zapraszani są coraz to nowi użytkownicy. Potrwają one kilka tygodni.

Zobacz jak działają grupy w NK.pl.

Źródło: NK